Uudised

Tallinn otsib taas parimaid ettevõtjaid ja ettevõtluse arendajaid!

Tallinna linn on traditsiooniliselt sügiseti toimuva Tallinna Ettevõtluspäeva raames tunnustanud kohalikke ettevõtjaid ja ettevõtluse arendajaid. Tänavune konkurss toimub juba 18. korda. 

Lisaks seitsmele põhikategooriale antakse ettevõtluspäeval koostöös Tallinna Tehnikaülikooli, Tallinna Ülikooli, Eesti Kunstiakadeemia ja sihtasutusega Eesti Rakenduskõrgkoolid üle ka eriauhinnad aasta parimatele rakenduslikele teadustöödele.

Konkurss on avatud kuni 10. septembrini. 

Kandideeri 2021. a arendusprojekti auhinnale, kui oled valmis saanud kinnisvaraarendusega, mis aitab kujundada kaasaegset, ettevõtlust või turismi soosivat linnaruumi ja luua atraktiivset elukeskkonda.

Kandideeri 2021. a koostööprojekti auhinnale, kui oled valmis saanud projektiga, mis on ellu viidud sarnast majandushuvi jagavate ettevõtjate, teadus- ja arendusasutuste ja/või kolmanda sektori organisatsioonide efektiivses koostöös ning mille tulemusena on suur potentsiaal saavutada majanduslikku edu.

Kandideeri 2021. a särav startija auhinnale, kui oled Tallinnas alustanud äritegevusega viimase kolme aasta jooksul, et saaksime tunnustada Sinu ettevõtlikkust, uuendusmeelsust ja kiiret arengut.

Kandideeri 2021. a turismitegu auhinnale, kui oled sel aastal teoks teinud ühe projekti, mis on toonud Tallinnale turismisihtkohana lisaväärtust ja suurendanud selle tuntust.

Kandideeri 2021. a töökohtade looja auhinnale, kui oled loonud viimase aasta jooksul Tallinnas või selle lähiümbruses vähemalt 10 uut töökohta ja tegevuse laienemisega on kaasnenud investeeringud.

Kandideeri 2021. a tulevikulahenduse auhinnale, kui oled viimase kahe aasta jooksul turule toonud või kasutusele võtnud ressursisäästliku uue või oluliselt täiustatud toote, teenuse, tehnoloogia või ärimudeli, mis on muutnud linnakeskkonna paremaks ja nutikamaks ning aidanud kaasa ühiskonna arengule.

Kandideeri 2021. a ökouuenduse auhinnale, kui oled välja mõelnud keskkonnale positiivset mõju avaldava innovaatilise lahenduse ja edendad ma tegevusega säästlike lahenduste laiemat ja vastutustundlikku kasutamist.  

Igas kategoorias valitakse välja kolm nominenti, kelle seast selgub kategooria võitja. Võitjad kuulutatakse välja 29. septembril.

2020. aasta ettevõtlusauhindade võitjad:

  • Arendusprojekt 2020: Lurichi maja, arendaja Mainor Ülemiste AS
  • Koostööprojekt 2020: Global Virtual Solutions, projekti eestvedaja Marketing Communication Alliance OÜ, projekti peamised partnerid SA Tallinna KultuuriKatel ja EVENTECH OÜ
  • Särav startija 2020: SRINI OÜ, keerulistele tarkvara erilahendustele keskendunud arendusettevõte
  • Turismitegu 2020: SA Eesti Meremuuseum, Muuseum-külastuskeskus Paks Margareeta
  • Töökohtade looja 2020: Bolt Technology OÜ
  • Vastutustundlik ettevõtja 2020: Leib Restoran OÜ, kaasaegse taluköögi eestvedaja
  • Tulevikulahendus 2020: metallist päikesekatus, Roofit Solar Energy OÜ

Ettevõtluskonkurss on osa igasügisesest Tallinna Ettevõtluspäevast, mis toimub tänavu 28. septembril. Ettevõtluspäeva eesmärk on väärtustada ja tunnustada ettevõtlust, julgustada realiseerima häid ja hulljulgeid mõtteid ning pakkuda lisaks uutele teadmistele võimalust kontaktvõrgustiku laiendamiseks. Tallinna ettevõtluskeskus korraldab ettevõtluspäeva 18. korda, selle aasta läbiv teema on „muutuste lainel”. Ettevõtluspäeval osalemine on tasuta. 

Kandideeri ettevõtlusauhindadele kuni 10. septembrini!!