Korraldajale

Tallinna Ettevõtluspäeva korraldamisel on ettevõtluskeskus alati kaasanud koostööpartnereid, nii ka sel aaastal. Kui arvad, et saaksid omalt poolt programmi veelgi sisukamaks muuta, võta julgelt ühendust!

Tallinna Ettevõtluspäev 28. septembril Viru konverentsikeskuses

Ettevõtluspäeva programm on väga mitmekesine ning sobiva ürituse peaks enda jaoks leidma nii tegutsev kui potentsiaalne ettevõtja, tudeng või lihtsalt ettevõtlushuviline.

Peateema: 2021. aasta Tallinna ettevõtluspäeva peateema on „muutuste lainel”. Kas ja kuidas edasi? Seda on iga ettevõtja viimase 2 aasta jooksul pidanud endalt korduvalt küsima. Majandus on pöördumatult muutunud ja see kõik kajastub nii ettevõtjate kui tarbijate käitumismustrites.  

Arengud, mida arvasime kätte jõudvat pikemas perspektiivis, on kohal juba täna ja me keegi ei tea, kuhu see kõik edasi viib. Seepärast on hetkel kõige mõistlikum jälgida toimuvat, oma edasised sammud hoolega läbi mõelda ja muutused enda kasuks tööle panna. Uute trendide tekkimine ning võimendumine pakub targa tegutsemise korral alati võimaluse kasvuks. Kuidas täna otsustame, kannab vilja tulevikus. 

Tingimused:

Ettevõtluskeskus tasub konverentsikeskuse rendi, tehnika ja ettevõtluspäeva üldise teavituskampaania eest, ürituse korraldajate kanda jäävad kulud, mis puudutavad juba konkreetselt seminaride sisu (esinejad jms). Partner võib programmis olevat üritust korraldada ka oma ruumides, kuid sellisel juhul soovitame seda teha mõnel teisel päeval. Samuti pakume  võimalust liita programmiga webinarid. Nii oma ruumides korraldatud ürituste kui ka webinaride tehnilise korraldamise ja läbiviimise eest hoolitseb partner, programmis kajastatakse ürituse sisututvustust ja toimumise infot (nt aadress või osalemislink). 

Kuidas programmiga liituda:

Ürituse ettevõtluspäeva programmi lülitamiseks palume saata hiljemalt 30. augustiks e-posti aadressile katlin.viksne@tallinnlv.ee täidetud registreerimisleht, et oskaksime Teiega arvestada. Täpsustusi ja muudatusi (esinejad, sisu, pealkirja täpsustus jms) saate teha kuni 4. septembrini. Viru konverentsikeskuse ruumidesse saab üritusi lisada kuni saalide ajakava täitumiseni.